paint-bucket

تولید رنگ و کفپوش

شرکت رسپاد با استفاده از آخرین فناوری روز و با اتکا به دانش و تخصص همکاران خود، یکی از معدود شرکت های متخصص در زمینه ی تولید انواع رنگ های صنعتی، ساختمانی و دکوراتیو می باشد و محصولات خود را با بالاترین کیفیت به مشتری خود ارائه می دهد.برای مشاهده انواع تولیدات می توانید صفحه محصولات رسپاد را مشاهده بفرمایید.

spray-paint

تولید افزودنی های بتن

شرکت رسپاد با استفاده از تکنولوژی نوین، نیروی متخصص و همگام با استاندارهای روز جهان محصولات شیمی ساختمانی با کیفیت بالا تولید، و در مارکت های داخلی و خارجی عرضه میکند.همچنین می توانید انواع افزودنی های بتن تولید شده را از اینجا مشاهده بفرمایید.

paint-brushes

خدمات اجرایی

شرکت رسپاد با بهره گیری از دانش و تجربه ی متخصصین خود در زمینه ی اجرای انواع پوشش های رنگی، دکوراتیو و کفپوش های صنعتی، از مجریان با سابقه و متخصص حوزه کفپوش های صنعتی می باشد.برای مشاهده کارهای اجرایی صفحه پروژه های رسپاد را ملاحظه بفرمایید.

telemarketer

اطلاع رسانی و مشاوره

شرکت رسپاد با اتکا به توان علمی و فنی متخصصین خود، آماده ی ارائه ی خدمات اطلاع ارسانی و مشاوره در زمینه کفپوش های صنعتی اپوکسی و پلی یورتان به متقاضیان محترم می باشد.برای مشاوره و انتخاب بهترین راه حل و راهنمایی انتخاب محصول با کارشناسان رسپاد تماس بگیرید و یا از صفحه استعلام قیمت بازدید فرمایید.