شرکت مهندسی رسپاد بسپار آریا، به همت جمعی از متخصصین فارغ التحصیل مهندسی پلیمر- گرایش رنگ از دانشگاه صنعتی امیرکبیر تاسیس گردید. از اهداف اصلی تاسیس این شرکت سامان بخشی به روش­ های سنتی تولید و اجرا در صنعت رنگ کشور و ارائه راهکارهای مهندسی با بهره گیری از آخرین فن آوری­ های روز این صنعت در جهان می­باشد. مشاوره، اطلاع رسانی، تحقیق و توسعه و کمک به کاهش هزینه های آشکار و نهان مربوط به خوردگی تاسیسات و تجهیزات صنایع مختلف کشور به منظور صیانت از دارایی های ملی، از برنامه های مهم دیگر این شرکت می باشد. این شرکت با اتکاء به دانش وتخصص همکاران خود، افتخار دارد بعنوان یکی از معدود شرکت های تخصصی، همزمان در دو زمینه تولید و اجرای انواع پوشش های دکوراتیو، صنعتی، ترافیکی وعایق فعالیت می نماید و به صورت مستمر درحین انجام پروژه های اجرایی بزرگ، عملکرد وکیفیت محصولات خود را بررسی نموده و توسط تیم تحقیق و توسعه خود در آزمایشگاه های پیشرفته بهبود می بخشد.

طراحی، تولید و اجرای سیستم های مدرن رنگ، پوشش و افزودنی بتن، همگام با آخرین پیشرفت های تکنولوژیک در حوزه  صنایع رنگ و شیمی ساختمان از مهم ترین وظایف سازمانی شرکت رسپاد می باشد. جهت نیل به این مقصود، بهره گیری از توانمندی مجرب ترین مهندسین داخلی و اروپایی در حوزه ی پوشش های اپوکسی، پلی یورتان، PMMA و سایر محصولات مرتبط همواره در دستور کار این شرکت قرار دارد.

شرکت رسپاد از ابتدای تاسیس خود همواره مصمم به پیاده سازی سیستم های مدرن مدیریتی، اتکا بر دانش و کوشش کارکنان، نوسازی فرآیندهای کاری، ارتقای کمی و کیفی تولیدات و توسعه ی بازار خود در حوزه ی صنعت رنگ و شیمی ساختمان بوده است. اعتقاد راسخ عملی و نظری به این اهداف، شرکت رسپاد را مبدل به بزرگترین تولید کننده و مجری کفپوش های اپوکسی و پلی یورتان در سطح کشور نموده است. لیکن با گذشت غریب به یک دهه از فعالیت این شرکت در حوزه های ذکر شده، هم اکنون دستیابی به بازارهای بین المللی به خصوص در سطح منطقه در چشم انداز شرکت رسپاد قرار گرفته است تا با اتکا به تجارب ارزشمند حاصله از اجرای موفق بیش از 1/000/000 متر مربع پروژه های تخصصی رنگ و کفپوش در طول یک دهه گذشته، نام کشور عزیزمان را در سطح بازارهای بین المللی به شکلی درخشان برجسته سازد.

شرکت رسپاد بسپار آریا اعتقاد دارد برای ساختن ایرانی آباد وسربلند باید زمینه بروز وظهور را برای بخش خصوصی توانمند ایجاد نمود.شرکت رسپاد بسپار آریا می داند که موفقیت در سایه تلاش وکوشش گروهی و با اتکاء به دانش فنی، تخصص،تجربه وخودباوری ایجاد می گردد.این شرکت سرمایه انسانی خود را بالاترین ثروت خود می داندو همواره در جهت ارتقاء دانش فنی،حفظ کرامت انسانی ، سلامت جسمی و روحی پرسنل خود کوشا می باشد. این شرکت مشتری مداری را در سرلوحه کارخود قرارداده و همواره تلاش می نماید رضایت مشتریان خودرا از طریق تولید و اجرای محصولات با کیفیت وارایه خدمات پس از فروش مداوم و با دقت جلب نماید. مدبران و تمامی کارکنان شرکت رسپاد بسپار آریا سلامت کاری، اخلاق مداری واجرای کار بر مدار عدل و انصاف را شایسته خود می داند و متعهد به اجرای آن در تمامی مراحل کاری خود می باشند.

سایت تولید رسپاد

کارخانه این شرکت واقع در شهرک صنعتی رازی اصفهان بعنوان یکی از قطب های بزرگ رنگ و رزین کشور در مساحتی حدود 10000متر مربع بنا نهاده شده و مهندسین وتکنسین های این شرکت مشغول تولید 80 محصول متنوع مورد نیاز صنایع مختلف کشور می باشند. تولید پوشش های دوستدار محیط زیست از برنامه های مهم این شرکت می باشد. همکاری نزدیک با شرکت های بزرگ شیمیایی دنیا از جمله شرکت EVONIK آلمان و همچنین شرکت های معتبر ایتالیایی از دیگر دستاوردهای این شرکت می باشد که ازطریق انتقال تجربه و تکنولوژی نوین صنعت رنگ و رزین واجرای پروژه های مشترک، دریچه ای به روی فرا ملی شدن این شرکت گشوده است. اجرای پروژه های متعدد درشرکت های بزرگ پالایش و پخش فراورده های نفتی، پتروشیمی های مختلف، شهرداری های کلان شهرها، خودروسازان بزرگ، دانشگاه ها، داروسازی ها، انبوه سازان و … تجارب ارزشمندی رابرای شرکت فراهم ساخته که این اندوخته گران بها پشتوانه محکمی برای ادامه راه شرکت فراهم نموده است.