اپوکسی- ایران خودرو

کفپوش اپوکسی سالن های ایران خودرو

کفپوش اپوکسی سالن های ایران خودرو 

به گزارش روابط عمومی شرکت مهندی رسپاد بسپار آریا، تولید کننده تولیدکننده و مجری کفپوش اپوکسی و کفپوش پلی یورتان، پروژه کفپوش اپوکسی سالن های ایران خودرو در مدت زمان اندک ۱۵ روز توسط تیم تولید و اجرای شرکت رسپاد با موفقیت انجام شد و جهت بهره برداری در اختیار شرکت ایران خودرو قرارگرفت.

براساس این گزارش، در اجرای این پروژه بزرگ نزدیک 87 هزار و 500 نفر ساعت نیروی انسانی کارآمد و ۸۰ تن مواد اپوکسی در طیف رنگ های مختلف استفاده گردید.

در بازدیدی که توسط قائم مقام محترم شرکت ایران خودرو و ‌مدیران ارشد کارخانه از پروژه مذکور صورت گرفت، شرکت رسپاد به خاطر برنامه ریزی دقیق در اجرای با کیفیت این پروژه مورد تشویق قرار گرفت.

همچنین فرامرز دهقانی ، مدیر عامل شرکت رسپاد در سخنانی از اعتماد شرکت ایران خودرو در واگذاری این پروژه بزرگ تشکر نمود و از اینکه شرکت رسپاد توانست به این اعتماد پاسخ شایسته بدهد ابراز خوشحالی نمود و از تمامی عوامل درگیر در این پروژه خصوصا شرکت سازه ساختمان به عنوان کارفرمای مستقیم خود، تشکر و قدردانی نمود.

لازم به ذکر است که از اهداف اصلی تاسیس شرکت مهندسی رسپاد بسپار آریا سامان بخشی به روش­ های سنتی تولید و اجرا در صنعت رنگ کشور و ارائه راهکارهای مهندسی با بهره گیری از آخرین فناوری­ های روز این صنعت در جهان می ­باشد.

مشاوره، اطلاع رسانی، تحقیق و توسعه و کمک به کاهش هزینه های آشکار و نهان مربوط به خوردگی تاسیسات و تجهیزات صنایع مختلف کشور به منظور صیانت از دارایی های ملی، از برنامه های مهم دیگر این شرکت می باشد.

این شرکت با اتکا به دانش و تخصص همکاران خود، افتخار دارد به عنوان یکی از معدود شرکت های تخصصی، همزمان در دو زمینه تولید و اجرای انواع پوشش های دکوراتیو، صنعتی، ترافیکی و عایق فعالیت می نماید و به صورت مستمر درحین انجام پروژه های اجرایی بزرگ، عملکرد و کیفیت محصولات خود را بررسی نموده و توسط تیم تحقیق و توسعه خود در آزمایشگاه های پیشرفته بهبود می‌بخشد.

انجام پروژه کفپوش اپوکسی سالن های ایران خودرو یکی از تازه ترین دستاوردهای شرکت رسپاد در حوزه تخصصی خود است. 

فهرست