کفپوش اپوکسی سالن سینما

کفپوش اپوکسی سالن سینما

در کف سازی سالن های سینما یکی از مواردی که باید بدان توجه نمود، زیبایی و جذاب بودن کفپوش مورد اجرا می باشد. سالن های سینما همواره تحت تردد بوده و به دلیل مصرف مواد خوراکی توسط تماشاچیان، در معرض آلودگی نیز می باشد.

امروزه کفپوش اپوکسی ، برطرف کننده ی تمام نیازهای مربوط به سالن های سینماست.

ویژگی های کفپوش اپوکسی سالن سینما

کفپوش اپوکسی سالن سینما بسیار مستحکم و بادوام بوده و در رنگ ها و طرح های متنوعی قابل اجرا می باشد. که از لحاظ زیبایی شناسی و جذابیت بسیار رضایت بخش است. همچنین با توجه به نیاز مشتری می توان لوگو و هر طرح خاص دیگری را با استفاده از کفپوش اپوکسی سالن سینما اعمال نمود.

از طرفی کفپوش اپوکسی سالن سینما ، پوششی یکپارچه و بدون درز بوده که این امر منجر به سهولت در نظافت و شستشوی این کفپوش ها می باشد. که در مقایسه با سیستم قدیمی پوشش های پارچه ای مانند موکت، بسیار آسانتر نظافت می شود.

قابل توجه است که کفپوش اپوکسی سالن سینما در سطوح براقیت مختلفی قابل اجراست و میتوان با انتخاب اجرای پوست پرتقالی و یا اعمال ساب نرم بر روی سطح، پوششی مات با توجه به درخواست کارفرما نیز، اجرا نمود.

اجرای کفپوش اپوکسی سالن سینما

اجرای کفپوش اپوکسی سالن سینما ، نیاز به سطحی صاف و یکدست مانند سطح ماله پروانه ای و یا موزاییک و سنگ دارد. کفپوش اپوکسی بر روی این سطوح به آسانی قابل اجرا بوده و قسمت های عمودی پله های سالن را نیز به صورت کامل و یکپارچه پوشش می دهد. متوسط ضخامت کفپوش اپوکسی سالن سینما بین 2 تا 3 میلیمتر می باشد.

شرکت رسپاد آماده ارائه خدمات در زمینه پوشش های صنعتی و کفپوش های اپوکسی و پلی یورتان به مشتریان می باشد. جهت دریافت مشاوره رایگان با  ما تماس بگیرید.