نکات انتخاب کفپوش در مراکز تجاری

در انتخاب کفپوش در مراکز تجاری باید دقت زیادی به کار برده شود. مراکز تجاری محل رفت و آمد مشتریان است و لذا ایمنی مشتریان در این مراکز دارای اهمیت است. مهم ترین فاکتور در این میان جنس کفپوش ها در مراکز تجاری است. چیزی که به عنوان کفپوش تجاری بر سر زبان ها افتاده است طیف متنوعی از کفپوش ها را در بر می گیرد. از پاساژها و مراکز خرید تا گالری ها و نمایشگاه ها و هتل ها از جمله سازمان هایی هستند که متقاضی کفپوش های تجاری هستند. فضاهای کاربردی در نوع کفپوش ها اثر گذار هست در ادامه به فضاهای متعدد که نیازمند کفپوش اپوکسی هستند اشاره می شود:

  • فضای اداری کم تردد

 آن دسته از ادارات و شرکت هایی که حجم تردد و ارباب رجوع در آن ها کم است فضاهای کم تردد می گویند. در این فضاها حجم تردد مانند فضاهای مسکونی کم است و تنها تفاوت این مراکز با مراکز تجاری در این است که همان مراجعان محدود هم با کفش در این مراکز تردد می کنند.

  • فضای ارادی پر تردد

ادارات و شرکت هایی که که حجم تردد در آن ها بالا است و ارباب رجوع به آن ها مراجعه می کنند فضاهای اداری پر تردد است. نکته مهم این است که قبل از اینکه کفپوش برای مراکز تجاری خود انتخاب کنید حتما حجم تردد را پیش بینی کنید.

  • فضای اداری و تجاری بسیار پر تردد

پاساژها و اداراتی که رفت و آمد در آن ها زیادی است مانند ثبت احوال که حجم مراجعه کنندگان بالا است نیازمند کفپوش های مقاوم تری هستند. تولید کنندگان کفپوش برای این فضاها محصولات ویژه ای را ارائه می دهند.

کفپوش فضای تجاری

ایمنی مشتری را در انتخاب کفپوش در نظر بگیرید

ایجاد امنیت برای مراجعان هنگام حضور در مرکز سنگ بنای جذب مشتری است. حفظ امنیت مشتری نه تنها از فاکتورهای مهم در جذب مشتری است بلکه از قوانین و اصول ساخت و ساز است که همواره باید مورد توجه قرار بگیرد. استاندارد های عبور و مرور در مراکز تجاری مانند سطح شهر و خیابان ها دارای اهمیت است. لذا کفپوش ها در مراکز تجاری باید به گونه ای باشد که علاوه بر زیبایی بصری ساختمان بتواند امنیت لازم را برای مشتریان و مراجعان تامین کند. انواع کفپوش های متعددی وجود دارد که هم امنیت مشتری را تامین می کنند هم نظر مشتری را جلب می کند. در ادامه به برخی دیگر از مواردی که در انتخاب  کفپوش ها در مراکز تجاری مورد استفاده قرار می گیرند اشاره می شود. نکته ی مهمی که باید مورد توجه قرار بدهید این است که هر یک از کفپوش ها را شما باید با توجه به نوع مرکز تجاری و سلیقه ی خود انتخاب کنید که استحکام خوبی داشته باشند و طول عمر آن ها بالا باشد.

کفپوش اپوکسی برای فضای تجاری

کفپوش تجاری ارزان 

در انتخاب کفپوش های تجاری ارزان ما با طیف متعددی از گزینه ها رو به رو نیستیم. کفپوش های مراکز تجاری باید قابلیت ویژه ای داشته باشند که متناسب با آن مرکز تجاری باشند و همین قابلیت نیز باعث شده است که قیمت کفپوش های تجاری بالا باشد. مثل اینکه کفپوش های تجاری باید در برابر تردد مقاومت بالایی داشته باشند و یا به گونه ای باشند که هنگام شست و شو زیاد لغزنده نباشند. در کفپوش های ارزان می توانیم دو دسته ی کلی را معرفی کنیم: یک کفپوش رول گرانیتی که در مراکز درمانی و بیمارستان ها مورد استفاده قرار می گیرد و قابلیت ضد باکتری آن بالا است. دوم کفپوش های مکالئوم و وینیلی است که شامل دو دسته کفپوش وینیل گرانیت و کفپوش وینیل مرمری است و به شکل تایر در بازار در دسترس می باشد.

موکت فضای تجاری

امروزه دیگر تصور سنتی از موکت مانند قبل ترها نیست. تولید کنندگان موکت به طور کلی تصور ما را از موکت تغییر داده اند و تولیدات بی نظیری از انواع موکت ها را وارد بازار کرده اند. امروزه دیگر موکت تنها کفپوش مورد استفاده در خانه ها نیست بلکه در مراکز تجاری پرتردد نیز مورد استفاده قرار می گیرند. مزیت مهم استفاده از موکت فضای تجاری این است که در کاهش حجم سر و صدا و آلودگی های صوتی می شود. موکتی برای فضای تجاری خود انتخاب کنید که در برابر رفت و آمد مقاوم باشد.

فهرست
Call Now Button