تامین و اجرای کفسازی اتاق محفظه ی تست جوی خودروهای شرکت سایپا

در روزهای انتهایی سال 96، شرکت سایپا با دعوت از شرکت مهندسی رسپاد، کار طراحی، تامین و اجرای کفسازی اتاق محفظه ی تست آب و هوای خودروها را به این شرکت واگذار کرد.

شرایط بسیار پیچیده و دشوار پروژه تامین و اجرای کفسازی ، شامل بازه ی دمایی 40- تا 60+  درجه ی سانتی گراد، با تغییرات دمایی 1 درجه ی سانتیگراد بر دقیقه و همچنین رطوبت نسبی 100% محیط، کار طراحی سیستم کف را با مشکلات فنی عدیده ای مواجه کرده بود، به گونه ای که تمام سیستم های پیشین طراحی و اجرا شده در محیط مذکور به صورت 100% با شکست مواجه شده بودند.

لذا کارشناسان و مهندسین شرکت رسپاد با بررسی های دقیق فنی-میدانی، در ابتدا طرح اختلاط ویژه ای برای بتن زیرآیند در نطر گرفته و پس از اجرای موفقیت آمیز آن، سیستم کفپوش بسیار نوین پلی یورتان-متاکریلات را به ضخامت 4 میلیمتر، در پروژه ی مذکور اجرا نمودند.

شایان ذکر است این محصول که برای اولین بار در ایران در این پروژه تولید و اجرا شده، محصولی با مقاومت کششی (elongtion) 450% می باشد که در دمای30- درجه نیز مقاومت کششی خود را تا 100% حفظ میکند.

سرعت خشک شدن بالا و کاربری آسان نیز از دیگر ویژگی های کفپوش مذکور میباشد. همچنین می توانید سایر پروژه های

کفپوش اپوکسی و پلی یورتان اجرا شده توسط شرکت رسپاد را مشاهده فرمایید.

برای اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان با مشاورین رسپاد تماس بگیرید.

گفتنی است که شرکت مهندسی رسپاد بسپار آریا، به همت جمعی از متخصصین فارغ التحصیل مهندسی پلیمر، گرایش رنگ از دانشگاه صنعتی امیرکبیر تاسیس گردید. از اهداف اصلی تاسیس این شرکت سامان بخشی به روش­ های سنتی تولید و اجرا در صنعت رنگ کشور و ارائه راهکارهای مهندسی با بهره گیری از آخرین فناوری­ های روز این صنعت در جهان می ­باشد.

مشاوره، اطلاع رسانی، تحقیق و توسعه و کمک به کاهش هزینه های آشکار و نهان مربوط به خوردگی تاسیسات و تجهیزات صنایع مختلف کشور به منظور صیانت از دارایی های ملی، از برنامه های مهم دیگر این شرکت می باشد.

این شرکت با اتکا به دانش و تخصص همکاران خود، افتخار دارد به عنوان یکی از معدود شرکت های تخصصی، همزمان در دو زمینه تولید و اجرای انواع پوشش های دکوراتیو، صنعتی، ترافیکی و عایق فعالیت می نماید و به صورت مستمر درحین انجام پروژه های اجرایی بزرگ، عملکرد و کیفیت محصولات خود را بررسی نموده و توسط تیم تحقیق و توسعه خود در آزمایشگاه های پیشرفته بهبود می‌بخشد.

کفپوش, کفپوش اپوکسی و پلی یورتان
نوشتهٔ پیشین
پوشش اپوکسی مقاوم شیمیایی
نوشتهٔ بعدی
کفپوش اپوکسی پارکینگ

پست های مرتبط

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
Call Now Button