کفپوش اپوکسی ـ کفپوش پلی یورتان

تولید رنگ و کفپوش

شرکت مهندسی رسپاد با استفاده از آخرین فناوری روز و با اتکا به دانش و تخصص همکاران خود، یکی از معدود شرکت های متخصص در زمینه تولید انواع رنگ های صنعتی، ساختمانی و دکوراتیو می باشد و محصولات خود را با بالاترین کیفیت به مشتری خود ارائه می دهد. برای مشاهده انواع تولیدات می توانید صفحه محصولات رسپاد را مشاهده فرمایید.

کفپوش اپوکسی ـ کفپوش پلی یورتان

تولید افزودنی های بتن

شرکت رسپاد با استفاده از تکنولوژی نوین، نیروی متخصص و همگام با استاندارهای روز جهان محصولات شیمی ساختمانی با کیفیت بالا تولید و در مارکت های داخلی و خارجی عرضه می کند. همچنین می توانید انواع افزودنی های بتن تولید شده را از اینجا مشاهده بفرمایید.

کفپوش اپوکسی ـ کفپوش پلی یورتان

خدمات اجرایی

شرکت رسپاد با بهره گیری از دانش و تجربه متخصصین خود در زمینه اجرای انواع پوشش های رنگی، دکوراتیو و کفپوش های صنعتی، از مجریان با سابقه و متخصص حوزه کفپوش های صنعتی می باشد. برای مشاهده کارهای اجرایی صفحه پروژه های رسپاد را ملاحظه بفرمایید.

کفپوش اپوکسی ـ کفپوش پلی یورتان

اطلاع رسانی و مشاوره

شرکت رسپاد با اتکا به توان علمی و فنی متخصصین خود، آماده ارائه  خدمات اطلاع ارسانی و مشاوره در زمینه کفپوش های صنعتی اپوکسی و پلی یورتان به متقاضیان محترم می باشد. برای مشاوره و انتخاب بهترین راه حل و راهنمایی انتخاب محصول با کارشناسان رسپاد تماس بگیرید و یا از صفحه استعلام قیمت بازدید فرمایید.

Call Now Button